Radyo iLAC Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özel Msn Nickleri

YazarMesaj
RADYOiLAC
SERDAR BEY
SERDAR BEY
RADYOiLAC

Erkek Mesaj Sayısı : 479

Özel Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Özel Msn Nickleri   Özel Msn Nickleri I_icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 11:48 pm

bir gün gelirde ölürsem bitanem ne olur bni UNUTMA...resmime baqq ama ağlama...eğer başkasını sewersen onu KIRMA..ağlama daima MUTLU OL.ama ne olur BİtAaNeM Bnİ UNuTMa (harbi_girl)

Her adım atışını, her nefes alışını, her adımı anışını saydım.. söyLeyemezdim sevdiğim, ben de böyle sevdim...

BİRİNİ SEVDİM VEREM OLDU BİRİNİ SEVDİM KANSER OLDU BİRİNİ SEVDİM KAMYON ÇARPTI KAFAMI BOZMA SENİDE SEVERİM (harbi_girl)

SusaRak ağLama sanatıNı beN senDen öğRendim!

sevmek için sevilmek sana aşık olmak için aptal olmak gerekir (harbi_girl)

Birlikte çarpan kalbimizin sesi bile hala kulakLarımda.. Unutamadım sevdiğim, sen de beni unutma..

GözlerimiN gözLerine değiDiği her aN akLımda.. Olur da biRgün başkasına bakarsan, gözLerimi hatırLa..

kaLbin masumLuğunu yitiRdi.. artıK sevemem, sevemem seNi!

Bi söz vardı hani boğazımda düğümlenen.. Çok istedim, söyleyemedim.. Son sözümü saklıyorum yarınlara, istemesen de söyleyeceğim..

Bir gün kıyamet kopacak en çok günah senin olacak çünkü; kalbimi çaldın ZALİM!!

ßu aŞk bitmez demiştik ya hani, Üzgünüm sevgilim oyun bitti...!

uzaK iki şehiRde birLikte atan 2 kalp bizimKisi..!

ŞartLar öyLe gerektiRdi.. biz ayRılDık!

aşk saqLam dişe benseR heçç çeqiLmess...=) (niqmett)

söyLediqLeRimden çoq söLeyemediqLeRime kuLaq veRinn....!!!! (niqmett)

herRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn (6oRK€M)

ЪéИ øИц ĶάŁЪįмĐéИ ŚįŁĐįм Đéмį$ŚįИ, PéЯį$άИ ђάŁįИé qůŁĐůм Đéмį$ŚįИ, Ъά$Ķά ЪįЯ ŚéщqįŁį ЪцŁĐцм Đéмį$ŚįИ, ЧάĶı$мάż ŚéщqįŁįм ЧάĶı$мάż ŚάИά (BeTu$)

LoveOfGuard
AşkıN BeKçiSi

sana göre ben bir baş ağrısıydım sen bunu bilemedin ama oysa sen benim tek ilacımdın

"love is pulling together when things get rougb"
"aşk işler zorlaştığında birlikte kürek çekmektir" (chatlak kızz)

(((BiR GüN sEvGiiM SoRdU AşK NeDiR DiYe bİrAz zMn iStEdİm dÜşÜnEyİm dİyE ErTeSi gÜnÜ OnU GöRdÜm bİRiYlE KuLaĞıNa fISıLdAdImMm AşKk ıStIRaPtIr dİŞyEe)))

ne gaRip şey şu AŞK dedikLeri!!

Sana derdimi anLatmak istedim, sen kendini dinLedin.. HakLıydın, çok anLamLıydın..

Dünyanı ben yıktımsa, Kalbini ben kırdımsa, Yüzüne bakıpda SENİ SEVİYORUM die haykırdım sa, ve bunların hepsi bir yalansa o zaman, vur beni elindeki son KURŞUNLA - Dj.AzraiL

Kendi Selamı Duydum Kefenim Beyaz değil Siyah olsun Tabutum Yeşil değil Kahverengi olsun Üstüme Toprak atın Yalnızm Çok Üşüyorum Bari O Isıtsın - Dj.AzraiL

nasılda çabuk geçti o günler, koştum peşinden yetişemedim, güzel bir söz vardı dilimde
çok istedim söyleyemedim - Dj.AzraiL

çözülmeyen bir bilmece gibi, öyle zorki anlamak seni, bilinmeyen şarkılar gibi öyle zorki söylemek seni - Dj.AzraiL

(sen+ben=biziz) (sen-ben=hiçiz) (senxben=herseyiz) (sen/ben=bölünemeyiz) (Chatlaq_qAmZe)

вιя çєяçєνє αѕтıм σ∂αмα ιçι вσş öηємι уσк, ηє∂єη ∂ιує ѕσямα ηєує вαкѕαм ѕєηι göяüуσяυм ηαѕıℓ σℓѕα… (Chatlaq_qAmZe)

BeLki birgün dikenLer kanatacak eLLerinizi,beLki serseri bir kurşun deşiverecek yüreğinizi, beLki birgün öLüm kapInIzI çaLIverecek apansIz.. Ama ne siz eLLerinizi çekecek dikenLerden, nede ben. Ne siz korkacaksInIz geceLerden, ne de ben. Ne siz vazgeceksiniz bu kavgadan nede ben!!! (m_cyln)

sOn ArZuM nEdİr DiYe gELiPtE BiR SoRsAlArR HaYkIrIş oLuP SeSıM sEn YiNe sEn dERRr:) (nasmiee)

yağmur yağdığında tutamadığın yağmur damlacıkları kadar seni seviyorummmmmm (El>f)

Seven insan Gitmeyi biLe Geçirmez akLından.. Giden İnsan Sevmemişdir ben bunu öğrendim babamdan.. Baksana Gidiyor Seni Seviyorum diyen İNsan!! (isyanakr kız)

---->fIrTıNaDa dİMdİK dUrA BilİyOrSaM SaNa DuYdUğuM AşK SayEsiNdE!!<---- (crazy_Gamze)

:-*[[[(brb)(((({){{{(A)¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦kæLß!n! æ$k 0lmæsn Særæn ßn 0lmæ½ıncæ klß!nd€k! ænlærmsn æ$k+æn¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦(A)}}}(}))))(brb)]]]:-* (NsN)

ölüm nefes alamamak değil sensiz nefes almaktır....(MERT ve ASİL)

|ڪے m0deRn ZamanLarda Aşk , Düttürüdürü müdür?๏̯͡๏)

> Resti çekerim herkeSe, gözümü kırpmam.. Bir sana kıyamam, bir sensiz oLamam!

> Yürüdüğün tüm yollara ayaK izimi bırakmazsam, seni düşünmeden bir geCe uyurSam, gözLerine bakarken gözümü kırparSam, acımam kıyarım KENDİME!

> iLk oLmayaN sen değiLdin, yaLancı bakışLardı..! bakışLarını sevdim, sonLarı yaşadım gözLerinLe..!

> ayRıLdığımız geceNin sabaHında soNa sardı hayatıM.. Son kasetin son saniyeLerinde kayboLdu umutLarım..!

> onLarın hayaL edemedikLerini biz eLimizin tersiyLe ittik.. Çekingen iki aşık, titrek eLLerLe umutLara uzanDık!

> düşLerimde yaşadım sevdaLarımı, kabusLara kapattım gözLerimi.. sanKi sana bakmışçasına kalkTım kayboLduğum rüyaLarımdan..

> arkama biLe bakmam iNan.. Dönüp 1 adım atmam.. giT dediğin an, buraLarda duramam..!

> Aşk bir muz kabuğuna benzer üzerine bastığın zaman ayağın değil hayatın kayar.

> Sevmek çay gibidir; sevilmek şeker; bizim gibi garipler çayı şekersiz içer..

> Gelecek gelecekse gelsin gelmiyecekse geçmişle yaşamaya devam edeyim.(millet uzaya çıktı)ben meydey meydey diye sesleniyorum

> GöZLErİnE BaKtIySaM HoŞLaNDıMmI SaNdIn?SeNi sEwİyOrUM DeDiysEm GeRçEkMi SaNdIn? 21.yüzyıldayız OğLum (((((SEN KENDİNİ NE SANDIN??)
> Aşk öldürdü beni dedin ölüsün aşk süründürdü beni dedin sürünüyorsun seni çok sevdim dedin şimdi sevmiyorsun sen benle dalgamı geçiyorsun?

> Aşk bir nohut ye ye kokut

> Eğer hayat bir sınavsa ben kağıdımı verip çıkmak istiyorum...

> Erkeklerın kalbı otel gıbıdır gıren cıkan bellı olmas kısların ıse mesar gıbıdır gıren bır daha cıkamas...

> Gel sen 3 milyon sperm içinde 1. ol, şu yaşadığımız hayata bak.

> Ona SöYLe...Onu GeRÇeKTeN SeVMeDiM.... Ona SöYLe.. Onu BiRDaHa GöRMeK isTeMiYoRuM... Ona SöYLe... ONSuZDa HeRŞeY GüZeL... Ona SöYLe... Onu ÇoKTaN uNuTTuM.. AmA Ona SaKIN BuNLaRI GöZ YaŞLaRI iÇiNDe SöYLeDiĞiMi SöyLeme (kübraa)

> Bir gece yarısı zamanım olsa, bir deniz kenarı mekanım olsa, ölüm dedigin kapımda olsa, yinide seni hatırlayıp özleyeceğim.. (suat.01)

> Gözleri kanlı,çekmiş esrarı yürüyor sokakta.Bir delikanlı bakışları masum ama belalı,hayata küsmüş ama dostlarına sevdalı çünkü o bir ***MANİSALI*** (cemcem_45)

> Kalemiimi kıran hakime degil kelepçeyi takan askere degil beni yakalayan polise degil dar agacına asancellata degil arayıpta sormayan dostlara kırgınım..

> Gidene kal dmk zavallılara,kalana git demk terbiyesizlere,dönmeyne dön demek acizlere,gidene yol vermek bizm gibi DELİKANLILARA yakışır.

> >aşk>hava yollarına ait 3500sefer sayılı sevgi uçagı gsl kalbine inmek için izin istiyo yakıtımbitti düşecem ya kalbine ya yere karar snn
> eydirme gül yüzünü boyum bükmeye deymez.gülerken agladıgını mutlu olanlar bilmezsaçlarına ak düşsede yüregine ak düşmez .merak etme gardaş bizim gibiler ölmez

> Gülüşüne kurşun sıksada unutmaki umuda kurşun işlemez gülüm..! (aslı)

> AŞK GÖLDE AÇAN BİR ÇİÇEKTİR, gözyaşları ile sulanır. (aslı)

> Gökteki yıldızlara anlattım seni, ardından sordum oda beni severmi diye, ay cevap verdi ordan o sevmesede sevilmeye değer diye..! (seven_serseri_06)

> .Roccoyum choq $ekeriM.aLbeniyim ßahanem cook.çikoLataLı qofretim arkadaŞLAr beni sewmeyeN warMı..?

> DünYa Ba$a DöNéBiLiR aMa Bén Ba$a DöNéMém...YaPaMam BiR DAha öLéMéM!! (aşık murat (p))

> AyRıLıK öLüM gİbİdİr,KeSeRsİn BiLekLeRiNi KeSiLmEZ,iŞtE o ZaMaN aNlArSıN iKi KeRe ÖlÜnMeZ...!!???

> SeNi BeNiM KaDaR SeVeNLeR SaNa BeNiM KaDaR HaSReT KaLSıNLaR...(alis__56@)

> DeMeK YaLANmıŞ OnCa şEY , BeN SaNa inaNdıM vE SeVdiM . Bir GüN gEldİ seN Benİ seVdİn BEn senİ SİLDİM....!!! (!!! €zG! !!!)

> BaZeN bİlE BiLe KaRşInDaKiNi ÜzMeK bAzEn De BiLE bİlE ÜzÜlMeKtİr AŞK...!!

> Adını askla kalbıme yazmısım bır gun unutur sılerım sanmısım senı sevdıgım ıcın özur dilerım..!

> Bir aşk diledim göz yaşım oldu bir dost diledim sırtımdan vurdu..

> 'aşk''sÖYleNİLen heRŞEYiN dOğRu OlDuĞu TeK şEydİrr..!

> LAYIK OLAN KAZANIR AMA KUSURA BAKMA KAYBETTİN ÇÜNKÜ LAYIK DEĞİLDİN!!!! [@cizi@]

> Serseriler ağlamaz ağlarsa kimse susturamaz unutma(sosyetekızı)herkes serseri olamaz [ me(aşk)be ]

> SEVENLERİN YALAN OLDUĞUNU BELLİ EDEN EN BÜYÜK GERÇEK YANLIZLIK DEĞİLMİDİR..

> BOŞ İNSANLARIN SÖZLERİYLE DOLACAĞIMA 1 YUDUM SANA MUHTAÇ KALIRIM..

> Eğer çölde açan bir çiçek olsan, Seni kurutmamak için hep ağlardım.

> αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ..!

> Haydi artık çek git yoluna bıkmışım dertten, Gölge etme başka birşey istemem senden

> Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.

> Seni sevmeK, öLümLe danS etmek yeRi geLdiğinDe. Seni sevmeK herşeyDen vazgeçmek tek çırpıDa.!

> Bu acıYı yaŞattın baNa, sen yaşaMa sevdiğim, sen yaşama!

> FazLa birşey istemiyorum, uzaktan uzağa bir güLsen yeteR..

Galatasaylılara cimbom msn nickleri. İşte gs nickleri. Tüm Galatasaraylılara..

Bu şarkımız dillerde, Cimbombom gönüllerde, Saat 20:45 te, Ali Samiyende!

Avrupayı vura vura dize getireceğiz, Samiyenin ortasına bayrağı dikeceğiz!

Aslan cimbom kupaların yıldızı, Benim kanım akar sarı kırmızı!

Bu taraftar senle gurur duyuyor, Cimbombomu tüm avrupa tanıyor..

Türkiyenin gururu taraftarın cimbomu, Seni sevdik gönül verdik şanlı GALATASARAY!

Cimbomum yarim sarı kırmızım benim, Dün seninle yarışan bu gün herkes perişan!

> Olsun varsın ah cekinme, sen yine yalanlar soyle, yürek; paramparca zaten, dert degil!

> Kandım yanıldım, belki de yüzbin kere. Ah ayıplandım, vazgecmedım ben yıne.

> Kabul et kalbim, kabul et kalbim! Ah kalbim, biz ayrildik !

> Yoksun burda seni sordum dalgalara, Güneş battı beni vurdun kahırlara!

> Yazık çok yazık sensizim, Yine kör düğüm oldum yine kahretsin !

> Tek seni hep seni mahşere seveceğim, Biliyorum biriciğim bu aşkta öleceğim!

> Yazıklar olsun sana, Lanet olsun bana! Nasıl olurda seni hâlâ seviyorum..

> Gözlerinde baharı yaşarken açan o çiçeğin tazeliğini, Ruhuma taşıyan ilk ve son sevgilim!

Özel Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası